Шукаємо PR-менеджера! Резюме до 15 лютого!

21057012_1139526592813492_1556030617_oУВАГА! ГО «Молода Черкащина» розшукує PR-менеджера для роботи в проекті «Молодь – рушійна сила реформ», який має на меті залучення молоді до імплементації проєвропейських реформ в Україні.

Занятість: часткова, 30% робочого часу, робочим місце забезпечуємо, але постійної присутності не вимагаємо.

Оплата: 3 тис. грн. на місяць.

Обов’язки: наповнення сайту, наповнення Facebook-сторінки, впорядкування інформаційної бази членів мережі, поширення інформації серед членів мережі, написання прес-анонсів та прес-релізів, контактування зі ЗМІ, допомога у підготовці змісту інформаційної продукції мережі (буклетів та відеороликів).

Вимоги: бути членом мережі «Творці Майбутнього», мати досвід подібної діяльності, бути зареєстрованим ФОП (або готовим зареєструвати), бути готовим працювати з 1 березня 2017 року, грамотна українська мова, уміння швидко реагувати на зміну обставин та орієнтуватися в хаосі, почуття гумору :) Хороша англійська буде бонусом до вашої кандидатури.

Для бажаючих: надіслати коротке CV + мотивацію працювати з нами до 15 ЛЮТОГО включно, на адресу mch_coalition@ukr.net

Ця діяльність відбувається у межах проекту «Просування реформ в регіони», який виконується Інститутом економічних досліджень та політичних консультацій і  «Європейською правдою», за сприяння та фінансової підтримки Європейського Союзу.