Найцікавіша частина проекту «Просування молодіжного активізму в Центральній Україні» — реалізація малих проектів

4f43c8a61aea33fbed05c599d67bbc9b10 червня 2014 року

КМГО «Молода Черкащина» за підтримки Національного фонду підтримки демократії (NED) вже протягом року реалізує проект «Просування молодіжного активізму в Центральній Україні», в рамках якого проводили різноманітні освітні заходи для членів мережі політично активної молоді «Творці Майбутнього». Ця мережа об’єднує людей з Черкаської, Кіровоградської, Полтавської, Вінницької та Хмельницької областей. В заключній частині проекту ми вирішили підтримати кілька молодіжних ініціатив, спрямованих на просвітницькі та мобілізаційні кампанії для молодих виборців. У березні був проведений конкурс проектів, переможцями якого стали 4 організації.

 

Вінницька Громадська організація «Спільно ДІЙ» з проектом «Обізнаний – значить захищений. Молодь за свідомий вибір».

            Проект має на меті надати молодим людям, що проживають в Барському районі Вінницької області необхідні знання та практичні навички в сфері виборчого законодавства України, ознайомити молодь із існуючої суспільно-політичною та економічною ситуацією в Україні та світі, шляхом проведення проведення серії семінарів спільно з експертами «Інституту політичної освіти», показу фільму групи молодих донецьких митців «Краще Україна» та організації зустрічей з успішними молодими людьми Вінницької області. Також передбачалося навчання методам захисту своїх прав та проведенню форум-театру.

Керівник проекту: Олена Регеша (063) 268 15 75

Кіровоградська обласна громадська організація «Інформаційно-ресурсний центр» з проектом «3 D вибори. Динаміка. Досвідченість. Довіра».

Проект передбачає проведення тренінгів для молоді щодо обізнаності виборчого процесу. Розробка та виготовлення плакатів та соціальних біл-бордів з інформацією-закликами щодо важливості голосування. Проведення зустрічей-бесід та флеш-мобів у  ВНЗ м.Кіровоград задля інформування та зміни відношення студентської молоді щодо президентських виборів 2014 року. По завершенню відбудеться анкетування, яке визначить кількість молоді що взяла участь у виборах 25 травня задля дослідження ефективності змін.

Керівник проекту: Жарова Ірина 0522321662

Полтавська обласна молодіжна громадська організація «Твій Світ» з проектом «Молодіжний вибір».

Цей проект передбачає роботу з молоддю з сіл Лубенського району. Він складається зі створення інформаційних матеріалів, логотипу проекту, презентаційного відео – ролику, проведення навчальної кампанії (шість семінарів «Я, громада, держава», три тренінги «Школа молодого виборця», та три інтерактивні зустрічі «Права людини: виборче право». Також буде проведено конкурс серед старшокласників на кращу роботу з питань виборчого права та низку стимуляційних ігор на базі бібліотек.

Керівник: Чепур Олександр 0935791693

Черкаська організація «Громадське телебачення: Черкаси» з проектом «Портрет кандидата від народу».

Проектом передбачається дізнатися у жителів Черкас, що вони знають про кандидатів у мери, і створити на цих матеріалах низку відео роликів, які можна буде побачити на каналі «Громадського телебачення: Черкаси» в Youtub та в соціальних мережах. Передбачається стимулювати громадськість дізнаватися більше про кандидатів перш ніж зробити свій остаточний вибір, а кандидатів – доносити до вирців не лише гасла, але свої реальні справи та біографії.

Керівник проекту: Олексій Хуторний 0971890145

Зараз всі проекти в стані реалізації. Дізнатися подробиці можна контактуючи із керівниками проектів.

Координатор КМГО «Молода Черкащина»                                                    Вікторія Феофілова