Полтавчани вчилися розвивати креативне мислення

На базі юридичної клініки Полтавського юридичного коледжу імені Ярослава Мудрого відбувся дискусійний клуб: «Розвиток креативного мислення як запорука успіху молоді у житті». Захід організований у межах проекту «Просування молодіжного активізму в Центральній Україні» за фінансової підтримки NED.

Основні питання, які проаналізували на дискусійному клубі – це ключові фактори успіху молоді у житті: що потрібно для його досягнення, стратегія самореалізації, план побудови власної професійної кар’єри.

IMG_20190201_114924

Також відбулось обговорення з координатором проектів ГО «Театр Сучасного Діалогу» Наталкою Баранник щодо проблем молоді в реалізації свої талантів та креативні шляхи їх вирішення через безпосередню участь молоді у творчих проектах. Особливо, присутніх зацікавили сучасні види креативних індустрій в інтернеті, зокрема, професії, як дизайнер соціальних мереж, контент-менеджер.

Учасниця дискусії веб-дизайнерка Анастасії Лета, яка працює на міжнародній платформі дизайнерів «Behance», наголосила на головних аспектах стратегії самореалізації, побудови власної професійної кар’єри.

IMG_20190130_143255

«На сьогодні молодь має самостійно вивчати та вдосконалювати іноземну мову, займатись самоосвітою в контексті своєї професії, розвивати в собі критичне мислення, креативність, комплексне вирішення проблем, здатність оцінювати ситуацію та ухвалювати рішення», — пояснила експертка.

По завершенню дискусії учасники написали і презентували своє бачення успішних молодіжних проектів.

3