Бути ефективним лідером вчилася молодь Хмільника

Тренінг-інтенсив з лідерства для молоді Хмільника провела ГО «Нові активні українці» у межах проекту «Підвищення якості молодіжної політики Хмільника через професіоналізацію та залучення до її розробки активної молоді міста» за підтримки ГО «Молода Черкащина» та фонду NED.

Учасниками заходу стали понад 30 молодих лідерів віком, тренером була фахівець з 30-річним досвідом у сфері розвитку лідерства Тетяна Миколаївна Доценко.

«Два дні ми працювали над тонкощами публічного виступу, формуванням команди і управлінською майстерністю. Учасники вчились справлятись зі страхом, відкривали себе для публіки, а іноді і для самих себе. В іграх і вправах тренувались гідно реагувати на неочікувані обставини. В аудиторії панувала атмосфера довіри і жаги нових знань. Навіть учасники, які вже досягли значних успіхів в своєму житті, висловили побажання брати участь в наступних подібних заходах, а це окриляє»,- сказала Діана Бондаренко, Голова ГО «Нові активні українці».

«Приємно, що учасники говорили про те, що навіть за один день багато переосмислили, відкрилися, стали сміливішими, більш впевненішими, переглянули багато своїх підходів до своєї діяльності, поведінки, вивчили велику кількість ефективних інтерактивних ігор та вправ. І не просто вивчили, а відчули їх результативність на собі і вже готові впроваджувати у своїй роботі та використовувати у житті», — зауважила Тетяна Доценко.