Чому молодь Хмільника не проявляє себе обговорювали на дискусійному клубі

Молодь Хмільника зібралась для обговорення пасивності залучення громадян до життя міста. Дискусійний клуб відбувся 30 вересня у межах проекту «Просування молодіжного активізму в Центральній Україні» за фінансової підтримки NED.

42846880_1653830331389618_7202131157155053568_n

Учасники визначили дві причини неактивності молоді: діяльність місцевої влади і самі молоді люди. Серед недопрацювань влади відзначили наступне: заходи, які проводяться, шаблонні, застарілі і нецікаві; населення міста мало проінформоване про свої можливості, і інформація, яка подається від влади, нецікаво написана і часто недоступна для сприйняття пересічним жителям.

Також учасники відзначили відсутність мотивації у службовців працювати на результат, не «для галочки». Також багато уваги на заході приділили обговоренню тому, чи сама молодь не провокує дійсний стан речей.

Учасники обговорення дійшли висновку, що в місті багато «диванних критиків», активізм яких далі соцмереж не виходить; молодь зловживає гаджетами і спілкуванням в інтернеті, що призводить до деградації і нерозуміння того, чого хоче людина, маючи широкі можливості молодь саботує їх і не працює над самоосвітою; відсутні навички командної роботи і співпраці, що призводить до неможливості об’єднуватись і підсилювати один одного. Окремо учасники виділили роль виховання в житті кожного хмільничанина і відсутність підтримки можливих ініціатив.