Молодіжні активісти взяли участь у студіях політичної освіти

15-16 вересня у Києві відбувся тренінг «Студії політичної освіти». Захід організований  «Центром суспільних досліджень» у партнерстві з Молодим Народним Рухом за підтримки ГО «Молода Черкащина».

Протягом двох днів студенти та молодіжні активісти центральних областей мали можливість послухати цікаві лекції. Координатор ділового клубу «Коло» Олексій Жмеренецький розповів про базові поняття політики та чому молоді варто брати участь у політиці, голова Молодого Народного Руху Андрій Рибалко описав повноваження місцевої влади та формування бюджету.

Про молодіжну політику в Україні та вирішення проблем молоді розповів голова правління Асоціації молодіжних центрів України Олег Слабоспицький, а про те, як звичайні люди можуть впливати на владу розказала експерт громадського партнерства «За прозорі бюджети» Наталія Орлова.

Також учасники студій мали нагоду поспілкувались з народним депутатом Павлом Кишкарем про особливості роботи в парламенті.

За підсумками навчання, учасники заходу отримали домашнє завдання – використовуючи знання, отримані на заході, спільними зусиллями вирішити одну із проблем, яка існує в їхньому населеному пункті.

Захід відбувся в рамках проекту «Просування молодіжного активізму в Центральній Україні» за фінансової підтримки NED.