Бути впевненим політиком вчили молодь у Вінниці

27-30 серпня у Вінниці відбувся тренінг «Політична молодь – успіх для країни». 20 учасників із Вінниці та Черкас підвищували свою політичну грамотність та розвивали лідерські якості. 

Тренінг був поділений на 2 частини. Перший етап – це формування політичного мислення у молоді, власної позиції та практичне заняття – створення своєї партії та її просування. У другій частині учасники взяли участь у психологічних тренінгах на підвищення рівня впевненості і віри у власні сили, розвитку лідерських якостей, ефективних комунікацій.

Організаторка тренінгу Каріна Горкун зазначає, що  таке навчання для молоді корисне тим, що вчить, насамперед, впевненості.

«Я зрозуміла, що багато молоді хоче спробувати себе у ролі політика, але не знає як і з чого почати. Або просто боїться починати щось нове через низький рівень впевненості у собі. Сотні цікавих ідей просто пропадають, бо молодь не може реалізувати їх через внутрішні страхи. Невміння вести себе на публіці заважає їм у досягненні цілей. Тоді я зрозуміла, що хочу створити проект, у якому молодь зможе відчути себе у ролі політика, поспілкуватися з депутатами, зустрітися з психологами, розвинути свої сильні сторони і знайти себе», — розповідає організаторка.

Учасники також дізналися юридичні моменти створення партії та могли отримати більше практичних знань про політику від депутатів Вінницької обласної ради та Вінницької міської ради.

Ініціювала тренінг стали ініціативна група «Перспектива» в партнерстві з ГО «Платформа громадських діалогів». Захід відбувся в рамках проекту «Просування молодіжного активізму в Центральній Україні» за фінансової підтримки NED.

IMG_1165