Чому молоді потрібно подорожувати — дискутували у Вінниці

5 червня для студентів Вінницького технічного коледжу відбувся Дискусійний клуб на тему «Для чого молоді потрібно навчатись та подорожувати?»

Учасники заходу обговорили для чого потрібно займатися самоосвітою, яка користь від подорожей. Модератори обговорення розповіли про можливості безкоштовних поїздок у межах навчальних програм, які допомагають, як знайомитися із новими культурами, так і вчитися.

Учасники дискусії також обговорили, чому саме в зараз в сучасному світі так важливо удосконалювати свої навички та бути всебічно розвинутою людиною, і дізналися на яких інтернет-ресурсах можна шукати актуальні безкоштовні можливості для молоді.

Дискусія була дуже активна, оскільки усі питання обговорення  є дуже цікавими та актуальними для молодих людей. Деякі учасники уже ділились своїм досвідом навчання й подорожей з присутніми.

Результатом заходу стало розуміння молоді, наскільки важливо займатись самоосвітою в сучасному світі, які на сьогодні є можливості , і як долучитись до різних ініціатив та проектів в своїх регіонах.

Організатори тренінгу — Center of Public Activity «Result» в рамках проекту Просування молодіжного активізму в Центральній Україні» за фінансової підтримки NED.