Молоді активісти Полтави долучились до тематичної дискусії з критичного мислення

24 травня у приміщенні бібліотечного коворкінг-центру відбувся дискусійний клуб на тему: «Критичне мислення в сучасному світі». Студентська молодь та громадські активісти Полтави взяли участь у дискусії на тему розвитку критичного мислення.

Головний меседж програми — це презентація про ключові поняття критичного мислення, базові компетенції та маніпуляції в сучасному світі. Навчання із основ критичного мислення провів Юрій Леонідович Горбенко, доцент кафедри психології Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г.Короленка.

У ході практичного блоку студенти мали змогу ознайомитись одним із методів критичного мислення в сучасному світі, пройти тест на своє самосприйняття в світу, результати викликали цікаву дискусію в аудиторії, висловити свою думку пов’язану з формуванням у молодих людей критичного мислення та дізнатися, як протистояти інформаційній, психологічній та смисловій війні в сучасному світі.

Юрій Горбенко розкрив механізми впливу на людські емоції, які використовуються в інформаційній війні, пояснив, які мають бути підходи до критичного мислення, щоб людина не піддавалася психологічному тиску і могла розбиратися, що відбувається.

Серед учасників були присутні депутат, громадський і мистецький діяч Євген Янкевич, дотичний до ряду молодіжних ініціатив, таких, як: «Молода Просвіта», «Пласт», «Просвіта» та представники Всеукраїнської Спілки учасників АТО, бойових дій та миротворчих місій, студент-магістрант Полтавського національного педагогічного університету Дмитро Осипов, представник «Пласту», заступник керівника Полтавського осередку В’ячеславом Шаховим.

Результатом проведеної дискусії стало підвищення зацікавленості молоді тематикою, їх намагання розвивати своє критичне мислення під час заходу та вдосконалювати отримані знання і надалі.

Захід відбувся в рамках проекту «Просування молодіжного активізму в Центральній Україні» за фінансової підтримки NED.

Організаторка дискусії у Полтаві — Софія Якименко, координаторка мережі політично активної молоді «Творці Майбутнього» в Полтавській області, Громадська організація «Спілка жінок Полтавщини».