Молодь розбиралась, чи є у міста туристичний потенціал

У Черкасах відбувся дискусійний клуб на тему «Чи можуть Черкаси стати туристичним містом?» Участь у ньому взяли студенти, представники громадських організацій та місцеві туроператори.

Представники туристичного бізнесу зазначили, що місто втрачає туристів, адже привабити їх сюди стало практично нічим: дороги погані, цікавих атракцій занадто мало, місцевого продукту теж немає. Найбільш популярними серед туристів з інших міст є Черкаський зоопарк, Буддистський храм та прогулянки на теплоході. Але цього сезону теплохід не курсує в Черкасах, тому місто стало зовсім не цікавим. Туроператори жалілися на повне ігнорування владою міста розвитку туристичної галузі та не орієнтованість бізнесу на цікавий місцевих продукт.

Молодь натомість пропонувала різні варіанти нових екскурсій та атракцій, а ГО «Платформа громадських діалогів» запропонувала стати посередником та налагодити діалог між туроператорами та міською владою.

Захід відбувався в рамках проекту «Просування молодіжного активізму в Центральній Україні» за підтримки National Endowment for Democracy.