Запрошуємо до дискусії: Чи бути Черкасам туристичним містом?

21 травня о 18.00 год. у Черкаському обласному молодіжному центрі (м. Черкаси, вул. Смілянська, 23) відбудеться засідання дискусійного клубу на тему: Чи можливо Черкасам стати туристичним містом?.

Організатори заходу – ГО «Молода Черкащина» та Молодіжна мережа «Творці майбутнього»

Гості заходу: Наталія Корнілова (генеральний директор туристичної компанії «Намі», голова спілки «Зеленого туризму Черкащини», віце-президент асоціації туроператорів Черкащини), Валентина Височин (директор туристичної компанії «Мандрівник», голова Громадської спілки «Асоціація гостинності Черкащини») та Тетяна Медведєва (менеджер по туризму туристичного агенства «Кристина-Тур»)

Значна частина людей мріє бачити Черкаси туристичним містом. Проте багато хто говорить, що треба дивитися правді в очі і розуміти, що в нашого міста є чимало негативних факторів, які не дозволять йому стати туристичним.

Можливо, Черкасам стати туристичними чи ні? Які шляхи треба пройти місту, щоб перетворитися в туристичну Мекку та скільки часу це займе? На ці та інші питання ми дізнаємося відповіді вже 21 травня.

Модератор заходу — голова ГО «Платформа Громадських Діалогів» Олександр Курявий.

До участі запрошуються: представники громадських організацій, бізнесу, студенти, активісти та всі кому цікава тема розвитку туризму в Черкасах.

Зацікавлених просимо зареєструватися: http://bit.ly/cherkassy_could_become_touristic