Молодь перейматиме досвід створення молодіжного парламенту

Молодь з Полтавської, Вінницької та Черкаської областей відвідає молодіжний парламент Кіровоградської області. Така поїздка стане можливою у межах проекту «Просування молодіжного активізму в Центральній Україні» та фінансової підтримки National Endowment for Democracy, який реалізовує ГО «Молода Черкащина».

«Потреба поїздки виникла одразу після того, як я почув про досвід молодіжного парламенту в Кропивницькому. Дуже зацікавив сам виборчий процес, коли дійсно є передвиборча гонка кандидатів. Охочі балотуватися створюють команди, вибирають направлення і займають активною передвиборчою роботою. На мою думку, саме в такій передвиборчій боротьбі й зароджуються нові лідери. Саме тут вони дізнаються всі особливості, як бути депутатом і інші особливості роботи», — розповідає автор ідеї Володимир Панченко.

Під час візиту учасники відвідають сесію молодіжного парламенту, поспілкуються з депутатами та дізнаються як проводилися вибори, за якими положеннями працюють та, головне, як можна створити молодіжний парламент у своїх областях.

«Від поїздки хочемо взяти кращий досвід реалізації на місцях, отримати необхідні зразки документів для створення на місцях студентського парламенту з покроковим інструктажем, побачити засідання парламенту та поспілкуватися з молодими депутатами. Набутий досвід має надати поштовх Черкаській, Полтавській та Вінницькій області розвивати свої дієві парламенти в яких будуть відстоюватися інтереси молоді!» — пояснює Володимир.

Візит молоді до молодіжного парламенту запланований на початок березня, а упродовж 2018 року молодь намагатиметься створити такий парламент у своїх регіонах.