Запрошуємо до обговорення «Робота депутата місцевої ради на громадських засадах: благо чи біда для громади?»

27 січня о 17.00 год. у Черкаському обласному молодіжному ресурсному центрі (м. Черкаси, вул. Смілянська, 23) відбудеться чергове засідання дискусійного клубу на тему: «Робота депутата місцевої ради на громадських засадах: благо чи біда для громади?».  Організатори заходу – Громадська організація «Молода Черкащина» та молодіжна мережа «Творці майбутнього» та ГО «Платформа Громадських Діалогів».

Гості заходу: Костянтин Чернецький (депутат Черкаської міської ради від партії БПП «Солідарність»), Оксана Ковбоша (депутатка Черкаської обласної ради від партії «Свобода») та Микола Фомич (депутат  Черкаської міської ради від партії «Самопоміч»).

Безымянный-1

Місцеві депутати багатьох країн отримують відшкодування з бюджету за свою роботу. Натомість депутати місцевих рад в Україні працюють на громадських засадах (тобто безоплатно).

А як ви вважаєте, чи повинні депутати отримувати винагороду за свою діяльність? Чи підвищить винагорода їхню відповідальність та професійне ставлення до своїх обов’язків? Чи є гідною компенсацією для депутата, надана йому можливість займатися бізнесом? Про ці та інші питання ми подискутуємо вже цієї суботи.

Модераторка заходу —  голова ГО «Молода Черкащина» Вікторія Феофілова.

До участі в зустрічі запрошуються: представники громадських організацій, студенти та місцеві активісти. Зацікавлених просимо зареєструватися: https://goo.gl/Td8uqb