Переможці конкурсу домашніх завдань

Упродовж року ми провели чимало навчань. Для того, щоб стимулювати учасників семінарів «Школа бюджетного моніторингу»«Школа е-декларування» та «Школа співпраці з владою» використовувати отримані знання на практиці, серед усіх, хто пройшов навчання, було оголошено конкурс домашніх завдань. Для того, щоб взяти в ньому участь потрібно було описати, що вдалося зробити у своїй діяльності, завдяки отриманій інформації та навичкам. Зібравши усі заявки, ми визначили трьох переможців із різних областей України.

Тамара Кшановська — депутатка Павлиської селищної ради та засновниця ГО «Сакура» (с. Павлиш, Кіровоградська область). Вона провела аналіз місцевого бюджету та виклала результати аналітики в загальний доступ членам громади, а також звернула увагу регіонального координатора Prozorro на низку недоліків у сфері закупівель. Створила сторінку для висвітлення своєї депутатської діяльності та підтримки зворотнього зв’язку з виборцями та інформування про питання, які розглядає селищна рада та депутатські комісії. Розробила програму навчання для місцевих депутатів та подала її на розгляд сесії. Провела громадські консультації з місцевими жителями щодо питання створення паркової зони в селищі та розпочала адвокаційну кампанію на цю тему.

тк

Володимир Дмитренко та Софія Макаренко — всеукраїнська ініціатива «Активна громада» (м. Горішні Плавні, Полтавська область). Вони провадять адвокаційну кампанію щодо поліпшення освітлення вулиць та пішохідних переходів у своєму місті. Частину роботи вони вже провели (зустрічі з депутатами та представниками КП), однак зараз кампанія знаходиться в активній фазі. Тож бажаємо їм успіху і досягти своєї мети!

в

Олександр Курявий, Андрій Тищенко, Євген Мальзам — ГО «Платформа Громадських Діалогів» (м. Черкаси). Ці хлопці познайомилися саме під час семінару «Школа співпраці з владою» і настільки надихнулися ідеєю розвивати громадські консультації в Черкасах, що навіть створили та зареєстрували громадську організацію. Потім вони використали вивчений на семінарі метод «дослідницька прогулянка» для того, щоб дослідити проблеми жителів вул. Василини та розпочали процедуру «місцевої ініціативи» (вперше в місті Черкаси) з питання поліпшення дорожнього покриття та встановлення пішохідного переходу по цій вулиці. «Нехай ми молоді, нехай ми недосвідчені, але ми намагаємося зробити хоч щось корисне для людей та країни. Це набагато краще, ніж скаржитися як все погано і при цьому не докладати ні грама зусиль. Якщо кожен зробить свій внесок, тоді і країну матимемо гідну», — кажуть хлопці.

х

Усі переможці за свою активність отримають грамоти та призи від нашого бізнес-партнера — ТОВ «БудЗона». Ми сподіваємося, що наша робота дозволить зробити молодь більш активною у соціально-політичному житті своїх громад та в Україні в цілому.