На Полтавщині активну молодь навчають лідерству

10 січня 2018 року в приміщенні молодіжного центру  Лубенської центральної районної бібліотеки ім. В. Малика відбулося навчання для учнівської молоді з лідерства та громадської активності.  Це черговий захід, що відбувся у межах проекту «Містки молодіжної активності: співпраця молоді малих міст Полтавської та Вінницької областей».

DSC_3729

Як повідомляють організатори, проект залучає учасників до вирішення  молодіжних проблем в місцевих громадах та розробки проектів соціальної дії, знайомить зі станом молодіжної політики в Україні та підвищує мобільність молоді в межах країни.

На початку заходу учасників привітала начальник відділу молоді та спорту виконавчого комітету Лубенської міської ради та побажала успіху у реалізації нового проекту.  Тож, під час навчання підлітки ознайомились з поняттям молодіжна політика, дізналися про молодіжну реформу та її цілі. Психолог Юлія Пода провела інтерактивний блок заняття, звернувши увагу учасників на права дітей та молоді.

DSC_3651

У невимушеній атмосфері молодіжного центру підлітки спілкувались та знайомились один з одним. А на завершення заходу, утворивши міні групи, мапували свої локальні громади та представили результати вправи  «Місто дружнє до молоді».

Один з організаторів заходу Олександр Чепур розповів, що люди з давніх часів позначали себе, своє життя на мапах, соціальним картуванням же почали займатися з минулого століття. Цей процес допомагає зібрати інформацію, систематизувати її та визначити проблему.

DSC_3721

DSC_3713

DSC_3712

DSC_3689

DSC_3651

DSC_3634

DSC_3744

Захід реалізується за підтримки ГО «Молода Черкащина» в рамках проекту «Просування молодіжного активізму в Центральній Україні» та фінансової підтримки National Endowment for Democracy.