У Кропивницькому обговорювали досягнення та провали антикорупційної реформи

25 листопада в приміщені Кіровоградського прес-клубу відбулась дискусія на тему антикорупційної реформи, її досягнень та провалів. У заході взяли участь громадські активісти та депутати міської ради.

25589764_1910936412254529_307312829_n

Як зазначив депутат міської ради від фракції партії «Самопоміч» Володимир Смірнов, наша влада схожа на рака, який робить один крок вперед, а потім відкочується на кілька назад. «Усі, на перший погляд, абсолютно чудові ініціативи перетворюються на «пшик». Так було з НАЗК, деклараціями, люстрацією. Сьогодні на «пшик» хочуть перетворити НАБУ» — заявив депутат.

За словами голови «Асоціації Політичних Наук» Дмитра Сінченка, кожна проблема, яка існує сьогодні в країні бере свої витоки саме з корупції. «Рубають дерева? І це також корупція! Бо є схема виділення бюджетних коштів підрядникам або ж потреба віддати землю під рекламу, якомусь потрібному підприємцю. Діти не харчуються добре в садочках? І тут корупція, на цей раз в закупівлях. Так всюди. Корупція носить тотальний і всепоглинаючий характер»

На думку учасників дискусії, корупція це саме те явище навколо боротьби з яким мають об`єднатися всі прогресивні члени громади.

 Дискусійний клуб відбувся за підтримки проекту «Просування реформ в регіони». Проект реалізують Інститут економічних досліджень і політичних консультацій та «Європейська правда» за фінансової підтримки Європейського Союзу.