Містки молодіжної активності: у Вінниці гімназія стала учасником проекту обміну майбутніх лідерів

12 грудня учні НВК: СЗШ І-ІІІ ст.- гімназії міста Гайсин, Вінницької області, взяли участь у інформаційній інтерактивній зустрічі. Цей захід став першою активністю, яка реалізується у межах проекту «Містки молодіжної активності: співпраця молоді малих міст Полтавської та Вінницької областей».  Реалізовуватимуть його під гаслом «Молодь вирішує!»,  а самих учасників залучатимуть до тренінгів, навчальних візитів, розробки проектів соціальної дії  та знайомитимуть з кращими практиками молодіжної роботи.

SVA_7559

«Дуже актуальною є проблема мобільності молоді, особливо для малих міст. Тому ми створили цей проект, щоб у новий спосіб підвищити рівень обізнаності молоді щодо запровадження європейських норм і стандартів в молодіжній політиці та механізмів залучення молодих людей до прийняття рішень на місцевому рівні», — говорить його  координатор Олександр Чепур.

Під час  мотиваційної зустрічі учні вчилися самопрезентації, вивчали соціальні права за допомогою карткової гри «Країна Гідності», обговорювали набуті знання та виконали вправу на формування навичок роботи в команді.

SVA_7590

 Зокрема, під час зустрічі Олександр Чепур розповів про майбутні заходи проекту: створення відео, знайомство з однією із форм протидії шкільного булінгу: форум — театром та двосторонній навчально – ознайомчий візит з обміну досвідом, під час якого учасники розроблять спільні  проекти. Тож, найближчим часом група учасників проекту з Лубен відвідає Гайсин, а у відповідь молоді мешканці Гайсина побувають в гостях в Лубнах.

SVA_7553

Таким чином, на думку організаторів, майбутні лідери набудуть навички і компетенції активного громадянина, а сам проект допоможе державі у реалізації її політики у молодіжній сфері.

Заходи  реалізується за підтримки ГО «Молода Черкащина» в рамках проекту «Просування молодіжного активізму в Центральній Україні» та фінансової підтримки National Endowment for Democracy.

SVA_7563

DSC_0120

DSC_0106

DSC_0104

DSC_0020