«Творці майбутнього» розповідають про можливості для молоді

Хочеш безкоштовно подорожувати по Європі, та ще й вчитися або проводити наукові дослідження? Тоді саме для тебе ГО «Молода Черкащина» підготувала новий інформаційний буклет. Він розказує про так звані «програми мобільності» в ЄС, які надають саме такі можливості молодим українцям.

Тут зібрані найпопулярніші ресурси, на яких можна дізнатися про корисні семінари, лекції, тренінги, програми обмінів тощо. Також у буклеті подані рекомендації для написання успішної заявки.

2

Уже завтра Черкаси мають масштабну подію – форум «ГРАНТуємо ЗМІНИ 3.0», який об’єднує представників влади, громадських організацій, ініціативних груп та просто активних людей.

Одна з секцій якраз і буде присвячена програмам мобільностей. Її вестиме партнерка та помічниця вінницької координаторки мережі «Творці майбутнього» Тетяна Калугаряну. Вона докладно розповість про те, як потрапити в таку програму, де взяти інформацію, яких кандидатів обирають найчастіше. Новенький буклет також отримають всі охочі на форумі.

1

Цей буклет створений у межах проекту «Просування реформ в регіони» за сприяння Європейського Союзу (http://ec.europa.eu/europeaid). Окремі думки, висловлені в матеріалах або озвучені на заході, є особистою позицією авторів/спікерів і жодним чином не відображають точку зору Європейського Союзу.