Молоді полтавці спільно знайшли визачення антикорупційній реформі

Семінар-дискусія «Антикорупційна реформа» відбулась у Полтаві на базі бібліотеки-філії №2. Участь у заходівзяли студенти та політично активна молодь міста.

Дискуія мала на меті посилити рівень поінформованості молоді в тому, що стосується теми антикорупційної реформи. Під час заходу учасники дізналися куди треба звертатися, якщо вони стали свідком корупційних дій та які сервіси можуть допомогти протидіяти корупції.

полтава

Юнаки та дівчата взяли активну участь у дискусії, показали здатність критично мислити та пропонувати свої ідеї щодо подолання такого негативного явища в суспільстві.

Учасники заходу перелічили, які є види корупції, спільно знайшли означення, що таке антикорупційна реформа. Усі погодилися з думкою, що корупцію можна подолати завдяки новоствореним антикорупційним органам та активносіт громадсянського суспільства.

1234

Дискусійний клуб відбувся за підтримки проекту «Просування реформ в регіони». Проект реалізують Інститут економічних досліджень і політичних консультацій та «Європейська правда» за фінансової підтримки Європейського Союзу.