ЗАПРОШУЄМО НА ТРЕНІНГ ІЗ РОЗВИТКУ КРИТИЧНОГО МИСЛЕННЯ «ДУМАЙ КРИТИЧНО – ДІЙ ПРАКТИЧНО!»

ЩО? Семінар з розвитку критичного мислення за допомогою гаджетів — чудова можливість дізнатися більше про критичне мислення та навчитися конкретним практичним навичкам. Програма розроблена фахівцями неформальної освіти з України, Грузії та Білорусі. На семінарі НЕ буде занудних лекцій. Натомість учасників очікують тести, квести, ігри та провокації — усе, що любить молодь :) І це абсолютно БЕЗКОШТОВНО!

ДЕ? 13 жовтня, м. Черкаси.

КОЛИ? З 10:00 до 19:00, з перервою на обід та кава-паузи.

ДЛЯ КОГО? Для молоді 16-20 років, які бажають розвиватися.

НАВІЩО? Щоб не потрапляти на гачок пропаганди і маніпуляцій. Щоб вчасно розпізнати, коли тебе використовують. Щоб уміти об’єктивно оцінювати життєві проблеми. Щоб познайомитися з цікавими людьми. Щоб весело і з користю провести час.

ЯК стати учасником? Просто заповни он-лайн анкету https://goo.gl/WkTeWB до 24:00 10 жовтня, згодом тобі повідомлять про результати відбору. Поспішай, адже кількість місць обмежена!

ХТО є організатором? Організатор семінару – ГО «Молода Черкащина», семінар відбувається в межах проекту «Критичне мислення у цифровому світі», який реалізується за підтримки Федерального центру громадянської освіти та Міністерства закордонних справ Німеччини.